ІНФОРМАЦІЯ     про роботу гуртків:  Бюджетні гуртки ( таблиця 1)

№ з/п

 

Назва гуртка

 

Керівник

 

Класи

 

День проведення

Час проведення

1

«Вокальний ансамбль»

Воробйов О.М.

3-4 кл. ;

5-6 кл.

Середа, четвер

15.00

2

«Юні квітникарі-оранжувальники»

Жарікова С.Г.

6,8

Середа, четвер

16.00

3

«Квант»

Трєпко В.В.

7-10

Вівторок, четвер, пятниця

16.00

4

«ЕКВА»

Барабанова М.М.

      10

Среда, четвер, пятниця

15.00

 

Безкоштовні  гуртки ( таблиця 2)

№ з/п

Назва гуртка

Керівник

Класи

День проведення

Час проведення

1.      Художньо-естетичний напрямок

 

1.1

«Літературна вітальня»

Кушнерюк Н.М.

11 кл.

четвер

15.00

1.2

Історія слів та крилатих висловів

Кучерява Н.Ф.

5-6 кл.

2,4 середа

15.00

1.3

Клуб «Автограф на згадку»

Фостій В.В.

9-а

2 рази в семестр

15.00

1.4

«Силует»

Цуркан Л.Б.

5-7

середа

15.00

2.      Еколого-натуралістичний напрямок

2.1

Юний еколог

Собко А.С.

9-б

четвер

15.00

2.2

Дендропарк

Жарікова С.Г.

5-11

середа

16.00

2.3

Дерево життя

Барабанова М.М.

8

2,4понеділок

15.00

 3.Науково-технічні

3.1

Вивчення основ комп’ютерної техніки

Марусик С.І.

9-11

2,4вівторок

16.00

3.2

    Токарна обробка деревини

Чупрун С.С.

7кл

2,4вівторок

16.00

4.Турисько – краєзнавчий

4.1

Географічний гурток

«Меридіан»

Фостій В.В.

6-10 кл.

1, 3 вівторок.

15.00

5. Інші  - науково - пізнавальні

5.1

«Рідне слово (фонетика )

7 клас»

Присяжна О.М.

7 кл.

2-4 понеділок

15.00

5.2

Хімічний гурток «Каталізатор»

Старовойт В.Г.

8-Бкл.

1-3 четвер

15.00

5.3

Англ. «Діалог»

Сорохан Л.І.

5-, 9

2, 4 понеділок

16.00

5.4

Математичний

«Інтеграл»

Жарко О.М.

8-Б кл.

середа

16.30

5.5

Математичний

«Юний математик»

Недобічук Н.П.

6-В кл.

четвер

15.00

5.6

Математичний

«Еврика»

Романюк М.Д.

8-а кл.

четвер

16.00

5.7

Музей «Бойової слави»

Нізохін Д.П.

8-11 кл.

Кожен вівторок

17.00

5.8

«Лицарі права» - правовий гурток

Нізохін Д.П

10,11 кл.

Вівторок

16.00

5.9

Наукове учнівське товариство -«Ерудит»

Кушнерюк Н.М.

11

четвер

15.00

5.10

«Юний дизайнер» -інформатика

Палійчук О.Д.

7-А

2,4 середа

16.00

5.11

«Школа лідера»

Політанська С.І.

5-11

1,3 вівторок

15.00

5.12

Героїчний епос народів світу

Мазур Т.Ю.

8

2,4 середа

15.00

                       

1-4 класи

№ з/п

Назва гуртка

Керівник гуртка

Класи

День проведення

Час проведення

1.1

Рідне слово

Фісюк С.Б.

3-В

1,3 вівторок

14.00

1.2

Сходинки до математики

Загарюк І.Д.

3-Б

1,3 вівторок

14.00

1.3

Читайлик

Денисик

4-Б

2,4 середа

14.00

1.4

«Чомучки»  матем. гурток

Веренько І.В.

2-Г

2,4 середа

13.30

1.5

Ерудит

Віщак О.О.

2-В

1,3 четвер

13.00

1.6

Цікава математика

Кіндратенко Л

2-в

1,3 середа

14.00

1.7

Казковий дивосвіт

Кебіч Н.В.

1-А

1,3 четвер

14.00

1.8

Математична академія «Чомучиків»

Волощук Г.Л.

3-А

2,4 четвер

14.00

1.9

Основи логіки

Драгомирецька

2-А

1,3 четвер

13.00

1.10

Юний математик

Андрійців О.М

4-В

1,3 четвер

13.00

1.11

Люби і знай свій рідний край

Бацей І.М.

4-б

2,4 четвер

14.00

1.12

Цікавий дивосвіт

Марусик С.В.

1-Г

1,3 середа

14.00

1.13.

Світ казки чарівний

Андронік Г.І

1-В

1,3 вівторок

 

14.00

1.14

Казкарик

Стрілець С.А

1-Б

1,3 вівторок

14.00

 

Гуртки ПНЗ, які працюють на базі ЗОШ ( таблиця 3)

№ з/п

Назва гуртка

Керівник гуртка

Класи

День проведення

Час проведення

1

«Юні друзі природи» від міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Васильківська Н.І

5 кл.

Четвер

Пятниця

15.00-16.30

14.10-15.45

2

«Юні ботаніки»

Васильківська Н.І

7-8 кл.

Понеділок

Четвер

Пятниця

14.10

16.00

16.00

3

«Юний дизайнер» від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості

Новікова Л.П.

1-4

Понеділок

середа

15.00

15.00

 

 

ІНФОРМАЦІЯ     про роботу спортивних секцій : 

Бюджетні спортивні секції  ( таблиця 1)

№ з/п

Назва гуртка

Керівник гуртка

Класи

День проведення

Час провед.

-

-

-

-

-

-

 

ІНФОРМАЦІЯ     про роботу спортивних секцій:

 безкоштовні спортивні секції ( таблиця 2)

№ з/п

Назва гуртка

Керівник гуртка

Класи

День проведення

Час проведення

1

Баскетбол (дівчата)

Туз Л.А.

7-9

Вівторок

четвер

15.30-17.00;16.00-17.30

2

Волейбол

Солодовніков О.В

7-9

Вівторок, четвер

15.00     15.40

 

 

Спортивні секції дитячих спортивних шкіл, спортивних федерацій,

 які працюють на базі ЗОШ № 28 (таблиця 3)

 

№ з/п

Назва гуртка

Керівник гуртка

Класи

День проведення

Час проведення

1

Легка атлетика від ДЮСШ

Туз Л.А.

5.6,7

понеділок, середа,     пятниця

15.40-17.10

2

Карате

Шестаков П.Ю.

2-6

понеділок, середа,     пятниця

17.00     17.00    17.00