Кабінет безпеки.

 

 

 

 

  

 З нагоди Дня захисників та захисниць України, у нашій дружній гімназії №7 (колишній 28-ій школі), що розташована за адресою Руська, 257-А, відбулася надзвичайно важлива та добра подія – благодійний ярмарок.

 Учні та їхні батьки виявили надзвичайну активність і відданість, готуючи смачну випічку, солодощі, напої та вироби ручної роботи. Мета цієї ініціативи - зібрати кошти на підтримку одного з наших випускників, Михайла Заіца, який став захисником нашої країни. Під час виконання бойового завдання він був важко поранений і тепер потребує нашої підтримки.

 

 Величезна подяка усім тим, хто приєднався до нашого благодійного ярмарку! Завдяки щедрості та підтримці учнів, батьків, учителів та всієї гімназійної спільноти, ми зібрали неймовірні 106114 гривень та підготували  смаколики, які були відвезені в лікарню для поранених військових, щоб підняти дух та зробити перебування у лікарні трохи світлішим для наших героїв.

 Спільно ми можемо зробити більше для тих, хто стоїть на захисті нашої країни. Кожен внесок, кожна покупка на ярмарку - це крок до полегшення їхнього важкого шляху до здоров'я і повернення до нормального життя.

 Пам'ятаймо, що наші захисники і захисниці ризикують своїм життям, щоб забезпечити нашу безпеку та мирне життя в країні! Вони варті нашої підтримки та вдячності.

 

 

Детальніше за посиланням

 

27 квітня 2023 року відбулася учнівська науково – практична конференція «Ерудит». Працювали дві секції: природничо – математична (керівник – вчитель географії, заслужений вчитель України Фостій В. В.) та суспільно гуманітарна (керівник секції - вчитель української мови та літератури  Бучовська В. В.). На конференцію було представлено  9 робіт – 2 роботи з математики, одна робота з інформатики, дві роботи з географії, одна робота з хімії, одна робота з української мови та дві роботи з української літератури. Всі роботи відповідають вимогам  до написання наукових робіт. Учні з керівниками обрали цікаві та актуальні теми і достойно представили свої роботи на захисті.

З роботами можна ознайомитися за посиланням: 

 

 

Документи знаходяться за посиланням.