Тиждень іноземних мов 2019

З 11 по 15 листопада у школі проходить тиждень іноземних мов.

Розпочався він інформаційним флеш-мобом, який підготувала Семенко В.В. та учні 8-Б класу:

Далі естафету підхопили учні 11 класу та Осипчук Г.І.:

У вівторок молодші школярі разом із Захаровою Н.Р. запросили учнів на віртуальну подорож країнами Європи:

Третього дня відбувся конкурс капелюшків для королеви Британії:

День 4. Інший формат заходів. Різні покоління учителів. Відкритий урок у 7-Б класі провела молода, запальна, позитивна Сисюк Ю.Р.;  у 10-А -- досвідчена, мудра, життєрадісна  Сорохан Л.І.

День української писемності 2019

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Учні старших класів та учителі нашої школи також приєдналися до акції:

Презентація збірки рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах Клопотенка Євгена Вікторовича

23 жовтня на базі Чернівецької ЗОШ 28 представили нове меню для учнів. На презентацію прийшли директори освітніх закладів, батьки, школярі, фахівці управління освіти та міський голова.
Усі страви з нового меню були приготовлені за збірником рецептурних страв для харчування дітей шкільного віку, автором якого є Євген Клопотенко.

Посвята у юні читачі

Щорічно у Всесвітній день бібліотек Наталя Тимофіївна Камська разом із своїми учнями здійснює урочисту посвяту другокласників у читачі. Кожного року це дійство відбувається неповторно. Ось і цього року казкові герої завітали у гості до учнів других класів:

Космічна подорож просторами Всесвіту

26 вересня в 4-В класі ЗОШ №28 (Волощук Г.Л.) проведено урок природознавства «Космічна подорож просторами Всесвіту», де школярі презентували свої проектні роботи. Учні вміло ділилися інформацією про планети Сонячної системи та їх дослідження. Цікаво пройшла зустріч з незвичайними «прибульцями-інопланетянами» та їх літаючим об’єктом. Вони запросили дітей  на веселу фізкультхвилинку.  Гостем, також, був герой улюбленого мультфільму —  Лунтик.

Космічна подорож завершилася, але у  Всесвіті ще так багато невідомого. Отже, завдання школярів: навчатися, пізнавати, відкривати нове….