З 9 по 13 вересня у стінах школи проходив Олімпійський тиждень, участь у якому приймали учні 1-11 класів.

Олімпійський тиждень у школі пройшов із великим ентузіазмом. Учні школи змагалися у спритності та витривалості. Адже кращим другом здоров'я був і залишається спорт.

А в останній день змагань хорошим сюрпризом для учнів початкової школи  став клуб "Іриска"

Адміністрація Чернівецької ЗОШ I-III ст. №28 вітає учнів зі Святом останнього дзвоника, завершенням навчального року.

Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та емоційних вражень,  учителям - творчого завзяття, а випускникам - впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Минуло чотири роки відтоді, як загинув Герой України, лейтенант медичної служби 30-ї ОМБр, лікар-хірург Владислав Віталійович Трепко (12.02.2015).  МИ ПАМ'ЯТАЄМО... ГЕРОЮ СЛАВА!...

Сьогодні в Чернівецькій ЗОШ 28 відбулась лекція на тему  "Покликані до любові та витривалості".

Обговорювали питання "Як говорити, щоб діти нас слухали?" та "Як слухати, щоб діти з нами говорили?"

Педагогам школи демонстрував свою майстерність, професіоналізм високоосвічений священик з європейською освітою та вченим ступенем отець Володимир Боровий.

Моніторинг щеплення