Увага!

Розпочалося рейтингове Інтернет - голосування в рамках ІІ фінального (міжшкільного) етапу конкурсу інвестиційних проектів (проектних ідей), що пройшли внутрішньошкільний відбір. Голосування триватиме до 17:00 9 листопада 2017 року
Як голосувати:
1.     Потрібно вказати Вашу електронну адресу
2.     Обрати 1 варіант відповіді.
3.     Поставити галочку біля «Я не робот», виконати дії для підтвердження, які запропонує програма.
4.     Натиснути «Надіслати».
Посилання для голосування:

Наказ про переведення учнів до наступного класу

Детальніше: Наказ про переведення учнів

Подорож до Львова

В рамках виконання Національної концепції виховання школярів та молоді учні 9-А класу здійснили поїздку до Львова, де мали змогу познайомитися із культурною спадщиною та багаторічною історією міста. Цікаву екскурсію провів Дупешко Максим Володимирович  — директор екскурсійного бюро «Мальовнича Україна».

Школа педагогічного зростання вчителів хімії

27 квітня 2017  року  в приміщенні Чернівецької загальноосвітньої школи №28 Чернівецької міської ради відбулося засідання «Школи педагогічного зростання»вчителів хімії міста Чернівці. В роботі школи взяли участь вчителі спеціалісти, вчителідругої та першої категорій з педагогічним стажем до 10 років та студенти-практикантиЧернівецького національного університету. В роботі взяли участь директор школи Килинич О.В., завуч школи Стрельникова Н.І., вчителі методичного об’єднання природничих дисциплін ЗОШ №28 Фостій В.В., Собко А.С., Барабанова М.М., Жарікова С.Г.  Відкрила засідання методист ММЦ Кушнір А.І.  З візитною карткою школи присутніх познайомив директор школи Килинич О.В.

З теоретичним матеріалом щодо основних методів та прийомів викладання хімії виступила вчитель хімії – вчитель методист Старовойт В.Г. Вона також поділилася власним досвідом використання методів та прийомів на своїх уроках.

В практичній частині учасники школи познайомилися з ефективним методомгрупової роботи – тренінгом . Під час проведення тренінгу «Використання методів і прийомів  при проведенні сучасного уроку  хімії», вчителі перевірили свої знання з даної теми взявши участь у тестуванні, опрацювали і прокоментували різні педагогічні ситуації, взяли участь у  складанні конспекту уроку хімії у 7, 8, 10 класах з різними типами та метою.

Під час проведення тренінгу вчителі були надзвичайно активні, проявляючи нетільки знання, а й свої особисті  таланти вміння та навички роботи  в групі.

Окрім безпосередніх знань з хімії учасники школи змогли покращити своївміння з оволодіння інформаційними технологіями. Вчитель інформатики Палійчук О.Д. познайомила  вчителів з «Використанням мультимедійних дидактичних вправ з хімії за допомогою он-лайнового сервісу «LeaningApps.org». Свої практичні вміння  по конструюванню дидактичних вправ за допомогою сервісу «LeaningApps.org» вчителі відпрацьовували за комп’ютерами в кабінеті інформатики під контролем Олександри Дмитрівни.

При підведенні підсумків методистом міського методичного центру Кушнір А. І.було відзначено якість підготовки заняття та творчість його учасників. Вчителі(учасники школи) висловили свої враження з приводу проведення даного засідання.Позитивна ділова атмосфера панувала впродовж всього заняття.

Проект збережемо карпати 2