Наказ про переведення учнів школи до наступного класу

 

 



Чернівецька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №28

Чернівецької міської ради

58023, м.Чернівці, вул. Руська 257А, тел.. 6-09-11, cvznz-28@meta.ua

 Код ЄДРПОУ 21431276

 

НАКАЗ

27.05.2016р.                                                                                                     № 44

 

Про переведення учнів школи

 до наступного класу

 

                        Відповідно до частини третьої статті 34 Закону України "Про загальну середню освіту», наказу міністерства освіти і науки України  від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів  (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», рішення педагогічної ради школи  від    27 травня 2016р. Протокол № 6   ,

НАКАЗУЮ:

 

1.         Перевести до другого класу учнів перших класів:

 

1-А клас


Андрієць Вікторію

Бабіняка Артьома

Бзового  Івана

Богайчук Крістіну

Василинюка Нікіту

Вороневич Каріну

Вятрович Олександру

Гуляк Ангеліну

Зайшлюк Катерину

Ковальчук Олександру

Колібабу Андрія

Кордон Ярину

Лаврову Дарію

Мітітюк Діану

Осипчука Назарія

Падуру Софію

Рудик Анну

Скрипничук Варвару

Сливку Артема

Слухінську Катерину

Товсту Олександру

Урсу Артема

Фарбатюка Олександра

Фіщук Ярославу

Фурмана Микиту


 

1-Б клас


Багірову Афет

Білокопитого Миколу

Бринзан Валентину

Гаврилюка Артема

Гаврилюк Софію

Гапей Яну

Гьоюшову Нурай

Дячука Василя

Жуковську Діану

Качала Дениса

Крутій Дарину

Куксанова Сергія

Куксанову Софію

Кушурбак Філатею

Мартин Катерину

Мизюк Анастасію

Молдовану Станіслава

Москальову Аріну

Проданчука Максима

Співака Нікіту

Трайстарь Лілію

Унгурян Анісію

Флюндру Александра

Хобзея Даниїла

Шелефонтюка Олександра

Ярового  Дениса


 

1-В клас


Алексу Надію

Білака Андрія

Боднар Олександру

Божуряка Дмитра

Бойчук Вікторію

Бордіян Крістіну

Гнатів Яну-Марію

Головко Владиславу

Дабеку Володимира

Данилюк Анну

Зеленкова Володимира

Ілаш Надію

Кібака Саву

Коржевого Максима

Костащук Діану

Маркіна Данила

Мельничук Анну

Підгайчука Дениса

Робуляк Ірину

Роговей Тамару

Сліжук Анастасію

Субаша Андрія

Чернявського Іллю

Шаммедову Фідан

Юзифовича Станіслава

 


1-Г клас


Аскерова Ельдара

Воєвідка Івана

Гаїну Анастасію

Геряк Маргариту

Графова Дмитра

Дєєва Нікіту

Довганюк Марію

Дущака Володимира

Захарову Софію

Ісар Вікторію

Кабу Дмитра

Кожолянка Івана

Коцюбу Анатолія

Крижановського Максима

Кузика Сергія

Кучерову Анну

Масіяна Романа

Молдавана Максима

Охременка Кирила

Пержана Андрія

Рибчука Антона

Ротар Анастасію

Тащука Тимура

Угренюка Даниїла

Усатого Олександра

 


 

2.         Перевести до третього класу учнів других класів:

 

2-А клас


Аністратенка Нікіту

Брешук Єву

Гановську Катріну

Глуха Любомира

Грищука Олександра

Дрибас Анастасію 

Ємець Миколая

Жарко Владислава

Зелепугу Вікторію

Кавулю Василя

Каньовського  Владислава

Кібак Софію

Кіореску Владиславу

Козилян Вікторію 

Курчак Надію

Курчака Назара

Лакусту Романа

Лободюка  Веніаміна-Максима

Маковея Нікіту

Мартинюк Таїсію

Мороза Андрія

Моспан Юлію

Ополоника Євгенія

Пахнюка Олександра

Предія Володимира

Предій Катерину

Семенка Віталія

Унгуряну Валерію

Філоновську Надію

Фісюк Анну

Чуфріну Ірину

Шмаракову Анну

Шуміліну Єлизавету

Шупеню Аделіну


 

2-Б клас


Баглая Євгенія

Баковського  Ігора

Білійчук Наталію

Блас Крістіну

Бойцову-Бортник Ніколь

Ботука Нікіту

Віеру Руслана

Вовка Владислава

Гівіряка Михайла-Максима

Глиняну Аріну

Гончаренко Єлизавету

Дєєва В'ячеслава

Докуніхіну Вікторію

Житаря Михайла

Каланжу Анастасію

Карімова Магомедалі

Кирилеско Карину

Корнія Богдана

Косована Марка

Кравцова Нікіту

Мартинова Даніїла

Мартинюка Давида

Мельницьку Анастасію

Мизунську Юлію

Пісецького Андрія

Попівчука Івана

Рошку Сергія

Саранчук Анастасію

Скидана Олександра

Ткачука Ростислава 

Ткачук Юлію

Туник Галину

Филип'юк Оксану

Хомецьку Альону-Марію

 


 

2-В клас


Андрійчук  Любов

Андрусяка Дениса

Безверхe Олену

Биндю Станіслава

Бордіян Дарію

Борук Маргариту

Васільєву Анну

Воронюк Андріану

Галіп Олександру

Гнатюка Ігора 

Гончара Андрія

Гулей Лідію

Заворітного  Дениса

Заяць Єву

Заранюк Поліну

Казанського Дмітрія

Ковальчук Анастасію

Кушнір Надію

Малова Максима

Полигалова Євгенія

Понич Марію

Прокопюк Софію

Рацу Катерину

Рибака Максима

Семенюка Валентина

Cавицьку Єлизавету

Токара Ігора

Фільварську Олександру

Филипчук Софію

Фудулу Івана

Чоп’юка Арсенія

Шевчука Владислава 


 

2-Г клас


Алексу Сабіну

Алергуш Олександру

Бандуру Владислава

Гаврилюк Галину

Гаврилюка Тимофія

Гикаву Анну

Голика Нікіту

Горбишену Юлію

Іванову Ірину

Івасюк Ольгу

Качало Лію

Кондратенка Данила

Ларіонову Вікторію

Литовченко Аріну

Мазура  Віктора

Марченко Лілію

Мусурівську Валерію

Недзельську Юлію

Нікіфорець Таїсію

Ніколайчук Яну

Панчишина Артура

Руснак Маргариту

Січенікова Нікіту

Скрипнікову Дар’ю

Талибова Фуада

Тулік Каріну

Тхорука Романа

Філіпець Олександру

Шипітка Владислава

Ясіновського Володимира


 

3.         Перевести до четвертого класу учнів третіх класів:

 

3-А клас


Акіце  Катерину

Банарика Дениса

Бойнчану Давида

Бужору Максима

Буіна Андрія

Глибицького Андрія

Гойника Максима

Єремка Олександра

Івончика Антона

Кабу Марію

Кісіліцу Єгора

Киценка Сильвестра

Король Єлизавету

Кузя Павла

Куруляка Олександра

Лутанюк Анастасію

Мишковську Єлизавету

Москаль Ірину

Ончуленка Вадима

Паламара Данила

Петюх Надію

Смоленцеву Єкатерину

Сурду Миколу

Ткачука Богдана

Ткачука Максима

Тудуряк Лоридану

Цуркана Геннадія

Яковчук Олександру

Яроцьку Валерію


 

3-Б клас


Андрійчук Надію

Білоуса Івана

Верегу Анастасію

Верегу Станіслава

Власова Дмітрія

Грабінського Марка

Гуску Романа

Дружиніну Анну

Захарова  Єгора

Зубова Артема

Карпяк Олександру

Кривинчука Максима

Куляка Миколу

Лазара  Владислава

Луник Катерину

Маковійчука Владислава

Марущак Софію

Мельник Данієлу

Мельник Камілу

Московчук Анастасію

Навольського Олександра

Охременко Максима

Пасере Максима

Попельницького Миколу

Прокопчук Марію

Постолатій Евеліну

Проскурняк Анастасію

Савчука Владислава

Скіп Валерію

Снятинську Анну

Ютиш Анну


 

 

3-В клас


Амаріцу Кароліну

Антоніва Дениса

Багірову Нармін

Балинська Лію  

Білокрилого  Максима

Беленчука Максима

Буджак Яну 

Вієру Євгенію

Габор Валерію 

Глодьянову  Марію 

Гнатів Анастасію

Горобієвського Артема

Гьюшову Фідан

Дашкевич Анастасію

Дзярську Наталю

Коцюбу Олександра

Кушніра Данила  

Кушніра Нікіту

Кухтія Юрія

Лазарюка  Івана 

Маковій Єлизавету 

Огурцова  Олександра 

Паламара Максима

Романко Катерину

Ткачука Віктора

Федорчука Валентина

Ференца Олександра

Хомяк Вікторію  

Шаммедову Ламан

Швидюк Юлію  

Ютіш Каріна  


 

3-Г клас


Антонюка Євгенія

Білу Аліну

Бровченка Тимофія

Бурковську Анну

Вишневського  Олександра

Георг Міріам

Голецека  Олександра

Головатого  Антона

Гостюк Лідію

Гренюк Софію

Гринчук Таїсію

Клебан Анну

Коєву Анастасію

Магалевич Каріну

Максима Олексія

Миронка Максима

Михайлюка Євгенія

Негрич Анастасію

Негрича Андрія

Понича Назара

Саранчук Ірину

Смірнову Вікторію

Сему Ірину

Сорочана Олександра

Танасой Інну

Тодерян Каріну

Тодорович Діану

Чорнея Олексія

Шушульця Михайла

Юрчука Євгена

Яценка Артура


 

4.                Перевести до пятого класу учнів четвертих класів:

 

4-А клас


Балабана Максима

Боднараша  Дмитра

Бодняка Дмитра

Божуряка Мар’яна

Борисенко Діану

Бровченко Марію

Виноградника Ігора

Гаврилюка Віктора

Гаїну Софію

Галіпа Юрія

Гарабаджієва  Павла

Гарабаджієву Каріну

Губату Валентину

ЖовноватюкВіталіну

Жуковська Ольгу

Звірід Анну

Ісаєнка Андрія

Кіндратяк Дар’ю

Матвієва Івана

Мельник Вікторію

Миронова Олександра

Михайлюк Каріну

Моспан Анну

Нікітіна Михайла

Нікіфорця Олександра

Осадчука Олександра

Радик Марину

Романовського Валентина

Тудуряка Крістіана

Ужвієву Ірину

Чечул Вікторію

Шахрая Миколу


 

4-Б клас


Аксінте Валерію

Арсентьєва Дмитра

Берчу Катерину

Гончар Анастасію

Дідорук Лілію

Дубець -Андрусяк Анну

Каньовського Олександра

Кіореску Анастасію

Кірстюк Ксенію

Книша Станіслава

Кузьмічову Ірину

Кукурудзяк Хрістіну

Кульчицького Євгена

Курущака Станіслава

Левандовського Станіслава

Левчука Дмитра

Лопанчука Станіслава

Лупан Юлію

Макаренко Богдану

Огородника Антона

Осіпова Артема

Паладян Карину

Панчук Марію

Предія Іллю

Проданчука Станіслава

Пфайфа Олександра

Рудь Анну

Сліжук Юліану

Соловйову Валерію

Угренюка Богдана

Фербея Миколу

Ференц Анастасію

Херенкова Владислава

Шахова Костянтина

Шестобанського Олександра

Шмаракова Андрія


 

4-В клас


Банар Віталіну

Батрак Діану

Бойко Анастасію

Будового Олександра

Бурковську Софію

Ватрича Олександра

Галатюка Юрія

Горобець Анну

Григор’єва Олексія

Гуцол Ірину

Дарійчук Оксану

Загарюк Марію

Катан Кіру

Корнієнко Вікторію

Костинян Катерину

Кушнірчука Олександра

Лікара Дмитра

Лободюк Евеліну

Лук’ян Діану

Лучків Володимира

Мельник Вікторію

Мороза Станіслава

Півкіна Федора

Підлубну Аріну

Поліщука Олександра

Сороку Богдана

Співак Вікторію

Тимуш  Анастасію

Тихоновського Олександра

Філіпчук Валерію

Фудулу Валентина

Фурдяк Юстину

Хоміну Юлію

Цісака Артема

Чайковського Андрія

Швець Надія


 

5.         Перевести до шостого  класу учнів пятих класів:

 

5-А клас


Андроник Юлію

Анофрієсе Івана

Бабій Катерину

Багірову Нігар

Багрія Микиту

Баруса Миколу

Бортник Ксенію

Вагіль – Мунтян

Олександру

Гаврилюк Вероніку

Гаїну Аркадія

Гаїну Віктора

Гостюка Василя

Грищук Анастасію

Дометращук Дар’ю

Ілько Альону

Кирилюк Ілону

Князькову Єлизавету

Контарєва Євгенія

Крупенного Романа

Куманя Івана

Мацко Миколу

Нагрибецького Олександра

Нягу Катерину

Павлюк Олександру

Підгайчука Руслана

Ротара Олександра

Руссу Анастасію

Талибову Джахан

Ткаченка Олександра

Фроляка Євгенія

Чепишка Данила

Чеха Дмитра

Яцкова Олександра


 

5-Б клас


Антонів Дарію

Атодиресе Анну

Богайчука Кирила

Бойчук Лівію 

Верегу Карину

Гривул Вікторію

Данка Геннадія

Дзярського Івана

Довган Єлизавету

Жалобу Павла

Зелізко Данієлу

Іванюк Катерину

Кібака Віталія

Кожокар Діану

Косоловську Каріну

Крайнічука Андрія

Куленка Артема

Міненка Олександра

Осипчук Софію

Петрюка Андрія

Пиняка Олександра

Попович Вікторію

Скрипника Андрія

Соболенка Богдана

Старикова Іллю

Танасієва Костянтина

Ткачука Олександра

Усату Анастасію

Фернюк Марину

Худика Олександра

Чеобану Вікторію

Штирбу Максима

Ютиша Анатолія


 

5-В клас

 


Андрійчишену Христину

Багірову Леман

Банар Кароліну

Білан Анастасію

Білика Максима

Білійчук Олену

Бордіяна Володимира

Борзова Іллю

Бринзан Анастасію

Гермаковського Олександра

Глодьянова Олександра

Гринюк Єлизавету

Довгополова Максима

Завгородню Катерину

Іванець Іванну

Іванюка Андрія

Івахів Олену

Кельбю Максима

Кіценюк Вікторію

Кіянчук Маріанну

Клебан Валерію

Кошкодан Анну

Кучуряну Руслану

Маковій Ірину

Ніколаєвич Анастасію 

Ністора Михайла

Паншину  Ангеліну

Петрова Євгенія

Петрову Юлію

Слободяника Максима

Семенову Богдану

Хімко Дар’ю

Чебуришкіну Юлію


 

6.         Перевести до сьомого класу учнів шостих класів:

 

6-А клас

 


Аузяка Ігора

Бабічука Євгена

Бабин Аріну

Бабюк Юлію

Бондаренко Анастасію

Ботука Миколу

Вірську Ніколь

Виноградник Тетяну

Гаврилюк Марію

Гакмана Олександра

Дометращук Даніелу

Дубика Євгенія

Клебака Олександра

Кольгофер Аніту

Костюк Тетяну

Крайнічука Степана

Ларіонову Владу

Паламар Марину

Тірон Крістіну

Филип’юка Олександра

Цернюка Станіслава

Чайку Володимира

Чорного Ігора

Шеленко Валерію


 

 

6-Б клас


Анаку Вікторію

Апостолюк Алісу

Баран Єлизавету

Берника Дмитра

Бойчук Світлану

Вакарюк Юлію

Вонсовича Кирила

Вороневич Крістіну

Головатого Максима

Гріпкова Андрія

Дудлей Катерину

Косована Івана

Кушнір Діану

Лупуляка Владислава

Мельникова Артема

Михайлюка Максима

Ніколаєвич Евеліну

Паладян Анастасію

Півкіну Євгенію

Піца Дмитра

Романчака Івана

Рущак Анастасію

Тарасенка Дениса

Трайстарь Поліну

Тулік Анастасію

Фокіна Євгена

Чорну Діану

Ярового Олександра


 

6-В клас

 


Андрицького Михайла

Антонюка Микиту

Бовгара Максима

Величко Анастасію

Гладкого Данила

Горащук Марію

Добровольську Анастасію

Завальнюк Олександру

Захарова Миколу

Іліку Анну

Купріянову Валерію

Левандовську Людмилу

Матвієва Василя

Маліщука Назарія

Мачаку Ірину

Міненка Максима

Москаля Олександра

Нікітову Наталію 

Нікіфорця Дмитра

Поліщука Владислава

Сарафінчан Єлизавету

Середу Катерину

Танасой Катерину

Телеку Ксенію

Чередарика Олександра

Чоботару Руслана


 

6-Г клас

 


Боднара Нікіту

Вовчок Євгенія

Гаврилюка Володимира

Грищука Микиту

Зелепугу Надію

Іванцову Ксенію

Колотило Юлію

Констанчан Анастасію

Корбана Валентина

Корбана Володимира

Косів Вікторію

Левчук Дарію

Лучак Олександру

Лучків Марту

Мисенюк Маргариту

Нацюк Анну

Ніцовича Богдана

Носаля Даниїла

Одарюк Єлизавету

Панцир Єлизавету

Сажину Анну

Таргонського Альберта

Танащука Олександра

Швець Катерину

Шустрову Марію

Щербана Данила

Юрійчука Володимира

Яскілку Юлію


 

7.         Перевести до восьмого класу учнів сьомих класів:

 

7-А клас


Агаєва Агакіші

Бабірову Наргіз

Багірова Елмира

Білак Юліану

Білокрилу Анастасію

Братко Богдана

Верстюк Андріану

Гафійчук Юлію

Гершкуляка Максима

Гому Олександра

Горбана Богдана

Гостюка Артура

Гумайла Павла

Джуряк Анастасію

Корсукова Романа

Лутанюка Вадима

Мельник Анастасію

Морара Олеаг

Підгородецького Валерія

Плантус Крістіну

Саранчука Віктора

Сергєєву Катерину

Сливку Катерину

Ткачука Богдана

Фенюк Анастасію

Фенюка Юрія

Фербей Іван

Шарамету Валерію

Шевченка Данила

Щуріна Олександра


 

7-Б клас


Атодересі Василя

Біжінара Орлова Андресе

Білокопитого Ігора

Бондаренка Олександра

Бордіяна Андрія

Бурегу Оксану

Величка  Олександра

Вилігорського Олександра

Власову Анастасію

Гайдука Павла

Дребіта Вадима

Дубець Андрусяк Яну

Кирилюка Василя

Кирилюк Марину

Косяк Юлію

Кошіль Аліну

Лазар Ванессу

Любку Катерину

Мазманян Марину

Мамедгусейнова  Раміна 

Мартинюк Анастасію

Окіпняк Олександру

Поповича Андрія

Рубєцкого  Александроса

Сабаду Богдану

Сабаду Ігора

Савчук Ольгу

Тиршу Максима

Унгуряна Максима

Урсуляк Тетяну

Федотову Ангеліну

Харіна Олександра

Шелефонтюк Ірину

 


 

7-В клас


Антомонова Олександра

Бабій Анастасію

Бірюкова Остапа

Боднараша В’ячеслава

Боднарюка Івана

Власову Єкатерину

Гьоюшова Рояла

Довганюка Нікіту

Загарію Олега

Зільонко Олександру

Зуєва Олексія

Іващишина Олександра

Іонуц Анастасію

Канолаш Анну

Кібак Катерину

Кісіліцу Данила

Колотило Антонія

Костика Юрія

Лавського  Івана

Лазарюка Максима

Натріашвішвілі Ігора

Потарайка Максима

Сеніка Максима

Созанську Юлію

Цуркана Станіслава

Чобан Катерину

Чорну Олександру

Чуклю Тетяну

Шевчука Дениса

Ютиша Іллю

 


 

8.         Перевести до девятого класу учнів восьмих класів:

 

8-А клас


Аністратенка Володимира

Акіцу Миколу

Боднараш Софію

Буздугу Владлену-Марію

Буряка Олександра

Бутука Антона

Вайпан Каріну

Волкова Максима

Дубець Надію

Зайця Вадима

Зубкова Кирила

Карпенко Оксану

Клим Олександру

Лисай Анастасію

Маркевича Ігора

Носаля Владислава

Орлик Юлію

Петюх Анну

Петрова  Нікіту

Побуряна Данила

Рудик Катерину

Рущака Ігора

Сидора Владислава

Скрипникову Марію

Смерчинського Андрія

Стасюка Олександра

Ткача Максима

Чобанюк Світлану

Шурогайла Назара

Шахрай Валентину

Язилець Катерину


 

8-Б клас


Ананьєву Світлану

Берчу Анастасію

Гаврилюк Катерину

Гарабаджієва Вадима

Гарас Ольгу

Горащука Івана

Грабар Олександру

Графова Михайла

Думанського Девіда

Іліку Михайла

Каланжу Тетяну

Ковальова Даниїла

Колотила Станіслава

Куколева Олега

Легуту Олексія

Лемного Володимира

Ловцова  Дениса

Мамедова Рафаїла

Мельничук Олександру

Мисенюка Андрія

Нікітіна Владислава

Нікіфорця Сергія

Ніколаєвича Максима

Почтар Дар’ю

Працюка Михайла

Пушкашу Олександру

Пфайфа Никиту

Романко Христину

Сандуляк Валерію

Стратійчук Діану

Стругоряну Анастасію

Фетілу Павла

Хрипунову Яніну

Худякову Ірину

Чобану Ніколаса


 

9.         Перевести до одинадцятого класу учнів десятого класу:

 


Бойко Валерію

Бордіян Катерину

Бульбук Євгенію

Гойнік Ольгу

Горностаєву Тетяну

Григораш Ганну-Марію

Костенчук Анастасію

Кулікову Марію

Міщенко Катерину

Навольську Оксану

Пантелей Тетяну

Попельницьку Юлію

Прозоровську Яну

Садрітдінова Олександра

Сорохан Олександру

Сорочан Олену

Стратійчук Юліану

Тулюлюк Тетяну

Шпаченка Святослава

Шульгу Анастасію

Яворенка Андрія

Яковця Сергія

Яровея Максима

Ященко Галину


 

 

Директор школи                                                                                    О.В.Килинич