Кожен має право знати свої права

Кожен має право знати свої права!

Знати свої права – означає вже наполовину володіти ними

Учні 10 класу Чернівецької загальноосвітньої школи № 28 Чернівецької міської Ради, а також вчителі історії та правознавства даної школи  Нізохін Д.П., Мельникова О.О., відвідали виставку «Кожен має право знати свої права», яка проводилась на базі в ЗОШ № 5. Школярі мали мету дізнатися, чому права людини є однією з найвищих цінностей людства. Вони сподівалися, що знайти відповідь на це запитання допоможе саме дана пересувна виставка. Вирушаючи на запропоновану експозицію, учні бажали отримати певні результати:

•ширше ознайомитись з правами людини;

•дізнатися цікаві факти з історії зародження прав та свобод людини;

•активне спілкування з учасниками проведення дійства на різні питання стосовно цього дійства.

Варто зазначити, що ця виставка дуже сподобалась учням. Спеціально для демонстрації глядачам були підготовлені пересувні стенди про історію походження прав та свобод людини, про їх значення у суспільстві. Інформацію про права, свободи та обов’язки доповнювали висловлювання відомих людей, фотографіями та ілюстраціями на дану тему. На виставці гіди-екскурсоводи заохочували мислити, давати відповіді на запитання, коментувати матеріали стендів.

Учні 10 класу сподівалися, що виставка «Кожен має право знати свої права» дозволить звернути увагу громадськості на проблеми дотримання прав людини і її  надалі будуть експонувати в різних місцевостях  краю. Відвідуючи виставку учні школи сподіваються, що подібні виставки будуть постійно діючи, отже тоді можливо було залучити до неї більше кількість людей.

За гостинний прийом учні 10 класу дякують ЗОШ № 5, учням-екскурсоводам та їхнім вчителям-наставникам.