Вітаємо учнів та їх учителів, які здобули
призові місця на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських 

предметних олімпіад у 2019-2020 навчальному році

з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Назва
предмета

Назва змагання

Місце

Прізвище та ініціали учителя

1

Левчук Даря Олексіївна

10

Українська мова

Міська олімпіада

 

ІІ

 

Присяжна О.М.

2

Білійчук Олена

Іванівна

9-В

Українська мова

Міська олімпіада

 

ІІІ

Бордіян С.В.

3

Чечул Вікторія Сергіївна

8-А

Українська мова

Міська олімпіада

 

ІІ

Кушнірюк М.О.

4

Левчук Даря Олексіївна

10

Хімія

Міська олімпіада

 

ІІІ

Собко А.С.

5

Скіп

Валерія Борисівна

7-Б

Хімія

Міська олімпіада

 

ІІІ

Старовойт В.Г.

6

Гончар

Анастасія Дмитрівна

8-Б

Німецька

мова

Міська олімпіада

 

ІІІ

Сисюк Ю.Р.

7

Шелефонтюк Ірина Ігорівна

11

Географія

Міська олімпіада

 

ІІ

Фостій В.В.

8

Ніцович Богдан Романович

10-Б

Географія

Міська олімпіада

 

ІІІ

Фостій В.В.

9

Атодересе Анна Вікторівна

9-Б

Географія

Міська олімпіада

 

ІІ

Фостій В.В.

10

Жовноватюк

Віталіна Олександрівна

8-А

Географія

Міська олімпіада

 

І

Павлович В.В.

11

Ніцович Богдан Романович

10-Б

Фізика

Міська олімпіада

 

ІІІ

Трепко В.В.

12

Чечул Вікторія Сергіївна

8-А

Математика

Міська олімпіада

 

ІІ

Жарко О.М

13

Ференц Олександр Іванович

7-В

Математика

Міська олімпіада

 

ІІ

Палійчук О.Д.

14

Докуніхіна Вікторія Артемівна

6-Б

Математика

Міська олімпіада

 

І

Недобічук Н.П.

15

Процюк Анна Олегівна

8-Б

Англ. мова

Міська олімпіада

 

ІІ

 

Семенко В.В.

16

Констанчан Анастасія Віталіївна

10-Б

Англ. мова

Міська олімпіада

 

ІІІ

 

Трепко –Немцева Н.М.

17

Чечул Вікторія Сергіївна

8-А

Трудове навчання (обс.пр.)

Міська олімпіада

 

ІІ

Ключка Г.В.

18

Мазманян Марина Грачіївна

11

Трудове навчання (обс.пр.)

Міська олімпіада

 

ІІ

Ключка Г.В.

19

Нікіфорець Олександр Олександрович

8-А

Трудове навчання (тех...пр.)

Міська олімпіада

 

ІІІ

Ляшенко Р.М.

20

Моспан Анна  Олександрівна

8-А

Зарубіжна література

Міська олімпіада

 

ІІ

Яковлева Т.К.

21

Левчук Даря Олексіївна

10

Зарубіжна література

Міська олімпіада

 

І

Мазур Т.Ю.

22

Гончар Анастасія Дмитрівна

8-Б

Біологія

Міська олімпіада

 

ІІІ

Барабанова М.М.

23

Левчук Даря Олексіївна

10

Біологія

Міська олімпіада

 

ІІ

Барабанова М.М.

24

Жуковська Ольга Вадимівна

8-А

Інформаційні технології

Міська олімпіада

 

ІІІ

Палійчук О.Д.

Міжнародний мовно – літературний конкурс ім. Т. Шевченка 

1

Левчук Дар’я Олексіївна

10

 

Міський етап

ІІ

Присяжна О.М.

2

Москальова Аріна Романівна

5-Б

 

Міський етап

ІІІ

Бучовська В.В.