Урок присячений 200-річчю відкриття Антарктиди

Визначна подія в історії пізнання нашої планети – 200-річчя відкриття материка Антарктида не могла залишитися поза увагою вчителів та учнів нашої школи. Так, саме 28 січня, у день відкриття материка, вчитель географії, заслужений вчитель України Фостій Валентина Василівна разом з учнями 7 – Б класу провели урок-свято на тему: «Географічне положення материка Антарктида, історія відкриття та дослідження». Учні та присутні  вчителі мали змогу побачити не просто урок з використанням мультимедійної презентації, різноманітних методів та прийомів, а віртуально перенестися на материк, побачити захоплюючі відео, а засобами музики -  відчути особливість крижаного континенту. В епоху розвитку інформатизації суспільства, коли ми за долі секунд можемо зв’язатися з будь якою частиною світу, учнів найбільш вразили унікальні фото, зроблені безпосередньо в Антарктиді учасником антарктичної експедиції і подаровані вчителю. Таке своєрідне обличчя материка не лише збагатило учнів знаннями, а й запам’ятається на довгі роки.