Міський семінар–практикум вчителів основ здоров’я

22 квітня 2015 року в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 28 Чернівецької міської ради відбувся міський семінар –практикум вчителів основ здоров’я по темі « Ефективність уроку основ здоров’я та позаурочної роботи - результат активної діяльності вчителя і учнів».

Метою семінару було:

• цільове впровадження сучасних педагогічних технологій на уроках основ здоров’я;
  •  гармонізація стосунків учасників педагогічного процесу;
  • формування системи національного, громадянського, патріотичного виховання з урахуванням принципів природовідповідності.

В семінарі-практикумі взяли участь: Теплова М.Ф. – методист ММК управління освіти Чернівецької міської ради, Кушнір О.В.- старший викладач кафедри гігієни та екології БДМУ, Килинич О.В. – директор ЗОШ №28, заступники директора Стрельникова Н.І. , Старовойт В.Г., керівник методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін - Фостій В.В.

Відкрила семінар Теплова М.Ф. – методист ММК управління освіти Чернівецької міської ради зупинившись на головних завданнях семінару :

•  Активізувати та розширити понятійний апарат педагогів, поглибити їхні теоретичні та практичні знання з цієї проблеми.  Формування сталої мотиваційної установки на здоровий спосіб життя як провідної умови збереження і зміцнення здоров’я.
  •  Співпраця та єдність дій педагогічного , учнівського, батьківського колективів школи та громадських організацій.

Візитну картку школи учасникам семінару представив директор школи Килинич О.В.

Теоретично –практичну частину розпочала вчитель Барабанова М.М. пристендовим уроком «Причини виникнення пожеж та їх наслідки» ( для учнів 5 класу). Вона продемонструвала різноманітні форми і методи роботи з дітьми, зокрема використання елементів тренінгу, ролевої гри. До уроку на дошці була підготовлена експозиція з даної теми та дидактичні матеріали виготовлені руками самих учнів.

Продовжила роботу семінару вчителька Жарікова С.Г. із своїми вихованцями – учнями 9-А класу. Діти демонстрували практичні навички надання першої медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях, коментуючи свої дії.

Цікавим був матеріал з досвіду співпраці ЗОШ №28 з БДМУ, підготовлений Кушнір О.В.- старшим викладачем кафедри гігієни та екології БДМУ на тему : «Синдром хворого приміщення».

Завершився семінар круглим столом на якому, після підведення підсумків, було прийнято рекомендації з проблем семінару. Байдужим не залишився ніхто.