Висока відзнака

Колектив, учнівська та батьківська громада навчального закладу щиро вітає Волощук Ганну Леонідівну із нагородженням знаком "Відмінник освіти України". Бажаємо подальших злетів та успіхів!!!

 

Вітаємо учнів та їх учителів, які здобули
призові місця на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських 

предметних олімпіад у 2019-2020 навчальному році

з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Назва
предмета

Назва змагання

Місце

Прізвище та ініціали учителя

1

Левчук Даря Олексіївна

10

Українська мова

Міська олімпіада

 

ІІ

 

Присяжна О.М.

2

Білійчук Олена

Іванівна

9-В

Українська мова

Міська олімпіада

 

ІІІ

Бордіян С.В.

3

Чечул Вікторія Сергіївна

8-А

Українська мова

Міська олімпіада

 

ІІ

Кушнірюк М.О.

4

Левчук Даря Олексіївна

10

Хімія

Міська олімпіада

 

ІІІ

Собко А.С.

5

Скіп

Валерія Борисівна

7-Б

Хімія

Міська олімпіада

 

ІІІ

Старовойт В.Г.

6

Гончар

Анастасія Дмитрівна

8-Б

Німецька

мова

Міська олімпіада

 

ІІІ

Сисюк Ю.Р.

7

Шелефонтюк Ірина Ігорівна

11

Географія

Міська олімпіада

 

ІІ

Фостій В.В.

8

Ніцович Богдан Романович

10-Б

Географія

Міська олімпіада

 

ІІІ

Фостій В.В.

9

Атодересе Анна Вікторівна

9-Б

Географія

Міська олімпіада

 

ІІ

Фостій В.В.

10

Жовноватюк

Віталіна Олександрівна

8-А

Географія

Міська олімпіада

 

І

Павлович В.В.

11

Ніцович Богдан Романович

10-Б

Фізика

Міська олімпіада

 

ІІІ

Трепко В.В.

12

Чечул Вікторія Сергіївна

8-А

Математика

Міська олімпіада

 

ІІ

Жарко О.М

13

Ференц Олександр Іванович

7-В

Математика

Міська олімпіада

 

ІІ

Палійчук О.Д.

14

Докуніхіна Вікторія Артемівна

6-Б

Математика

Міська олімпіада

 

І

Недобічук Н.П.

15

Процюк Анна Олегівна

8-Б

Англ. мова

Міська олімпіада

 

ІІ

 

Семенко В.В.

16

Констанчан Анастасія Віталіївна

10-Б

Англ. мова

Міська олімпіада

 

ІІІ

 

Трепко –Немцева Н.М.

17

Чечул Вікторія Сергіївна

8-А

Трудове навчання (обс.пр.)

Міська олімпіада

 

ІІ

Ключка Г.В.

18

Мазманян Марина Грачіївна

11

Трудове навчання (обс.пр.)

Міська олімпіада

 

ІІ

Ключка Г.В.

19

Нікіфорець Олександр Олександрович

8-А

Трудове навчання (тех...пр.)

Міська олімпіада

 

ІІІ

Ляшенко Р.М.

20

Моспан Анна  Олександрівна

8-А

Зарубіжна література

Міська олімпіада

 

ІІ

Яковлева Т.К.

21

Левчук Даря Олексіївна

10

Зарубіжна література

Міська олімпіада

 

І

Мазур Т.Ю.

22

Гончар Анастасія Дмитрівна

8-Б

Біологія

Міська олімпіада

 

ІІІ

Барабанова М.М.

23

Левчук Даря Олексіївна

10

Біологія

Міська олімпіада

 

ІІ

Барабанова М.М.

24

Жуковська Ольга Вадимівна

8-А

Інформаційні технології

Міська олімпіада

 

ІІІ

Палійчук О.Д.

Міжнародний мовно – літературний конкурс ім. Т. Шевченка 

1

Левчук Дар’я Олексіївна

10

 

Міський етап

ІІ

Присяжна О.М.

2

Москальова Аріна Романівна

5-Б

 

Міський етап

ІІІ

Бучовська В.В.

Тиждень іноземних мов 2019


З 11 по 15 листопада у школі проходить тиждень іноземних мов.

Розпочався він інформаційним флеш-мобом, який підготувала Семенко В.В. та учні 8-Б класу:

Далі естафету підхопили учні 11 класу та Осипчук Г.І.:

У вівторок молодші школярі разом із Захаровою Н.Р. запросили учнів на віртуальну подорож країнами Європи:

Третього дня відбувся конкурс капелюшків для королеви Британії:

День 4. Інший формат заходів. Різні покоління учителів. Відкритий урок у 7-Б класі провела молода, запальна, позитивна Сисюк Ю.Р.;  у 10-А -- досвідчена, мудра, життєрадісна  Сорохан Л.І.

День української писемності 2019

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Учні старших класів та учителі нашої школи також приєдналися до акції: