Наш народ зазнав дуже багато горя від 24 лютого 2022 року! Але продовжує мужньо боротись, зберігати свою свободу! Попереду багато боротьби, але ми точно знаємо, що вийдемо з неї переможцями, бо здобули найголовніше – національну єдність заради спільної мети , незламність і віру в Україну та мужніх героїв, що боронять її кордони . Ми викарбували свій  генетичний код, який не під силу зламати нікому.

 

 

 

Учні 5-Б, 6-Б та 6-В класів разом зі вчителькою української мови та літератури Проскурняк Яною Сергіївною взяли участь у проєкті «Абетка спротиву», з метою популяризації української мови, поглиблення знань з історії України крізь призму подій сучасної українсько-російської війни.

 

 

Урок-зустрічіз  науковцем, професоромЧНУім. Ю. ФедьковичаМ. С. Скабомнатему ,,Значеннярідноїмовиусучасномусвіті''.

 

 

 

На виконання п. 4.1 Плану заходів з реалізації Програми розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя Чернівецької міської територіальної громади на 2022-2025 р.р. та Стратегії популяризації української мови у закладах освіти.

 

    Педагогічний колектив Чернівецької гімназії №7  долучилися до реалізації проєкту "Абетка спротиву".

 

 

 

І кожен, хто візьме до рук "Кобзар", знайде для себе щось особливе: діти - розвагу, дорослі - розраду. Підтримку, натхнення, напутні слова, стимул, силу...

Цьогоріч учні 5-А та 5-В класу переконалися, що вивчення творчості Тараса Шевченка може бути і цікавими, і пізнавальним. Діти взяли активну участь у фотоквесті до дня народження великого українця. Разом зі своєю учителькою української мови та літератури Валентиною Василівною Бучовською зрозуміли, що знання власної історії, літератури, мови та культури необхідне для формування нації.

Посилання на матеріали відео у Facebook

Приєднуються до флешмобу декламування поезій Т.Шевченка учні 6-Г класу з оригінальним синхронним читанням напам‘ять «І досі сниться під горою». (Вчитель української мови та літератури Саблук М.Ю., класний керівник Барабанова М.М.)

 

А також діти заспівали Гімн Українських Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина», який, як і полум‘яні слова нашого Кобзаря, підтримує дух українського народу в такий вирішальний і нелегкий для нашої держави .

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ МІСТА