<<Затверджую>>

від 09.01.2018  №9

<<_____>> __________ 2018    р

План заходів  на 2018 рік

З реалізації Програми вивчення та популяризації англійської  мови в ЗОШ  № 28  м.Чернівців на 2016-2020 роки

Захід

Термін виконання

Відповідальні

1.

Проведення засідання кафедри іноземних мов  щодо реалізації  завдань Програми.

Січень

2.

Створення web-сторінки «Щоденник заходів з реалізації Програми вивчення та популяризації англійської мови в закладах освіти  на 2018 рік» на офіційних сайтах закладів освіти.

До 01.02.2018

Вчитель інформатики

Марусик

3.

Участь у Всеукраїнському конкурсі для вчителів англійської мови – TEACHERtalks від видавництва National Geographic Learning та компанії Лінгвіст

4.

Створення калейдоскопу творчих проектів                   учнями 11 класів на тему «MyBestSchoolMemories»

Сорохан Л.І

Трепко-Немцева Н.М.

5

Підготовка та створення методичного  посібника на тему «Виховання характеру. Лідерство»         з досвіду роботи вчителів.

6.

Участь у міжнародному музичному фестивалі англійської пісні «Schoolvision 2018».

Березень

Осипчук  Г.С.

7.

Організація та проведення тренінгів вчителями англійської мови – агентами змін для вчителів НУШ

Березень

8.

Забезпечення участі вчителів у роботі Всеукраїнської конференції Асоціації вчителів англійської мови IATEFL.

9.

Проведення єдиного уроку до Міжнародного дня англійської мови (23 квітня).

10.

Оформлення тематичних
виставок та оглядів літератури,
присвячених
вивченню англійської
мови у шкільн
ій бібліотеці.

Бібліотекар,вчителі

учні

11.

Організація та проведення свята для першокласників «ABC Party»

Захарова Н.Р.

12.

Створення професійних
електронних портфоліо
вчителів англійської мови.

Протягом року

13.

Проведення міського флеш-мобу до Дня Європи.

Травень

14.

Участь у вебінарах для вчителів щодо стратегій підготовки учнів до ДПА та ЗНО з англійської мови

Травень

Вчителі кафедри

Розроблення заходів для планування роботи таборів

червень

Чайковська Т.В

Маргаль О.М.

16.

Створення відеороликів про діяльність літніх мовних таборів

Червень

Захарова Н.Р.

Семенко В.В

17.

Організація проведення ЗНО з англійської мови.

Червень

18.

Розміщення власних розробок уроків та позакласних заходів з англійської мови  на освітніх Інтернет сайтах .

Липень

19.

Створення відео-реклами на тему «WelcometoChernivtsi» до Дня міста.

20.

Розроблення маршрутів
англійською мовою для
проведення екскурсій у
нашому районі “Гравітон” до Дня міста.

21

Проведення дослідницького проекту англійською мовою для учнів 8-9 класів на тему “Leadership and volunteering in my life. How  I can help my community” в рамках міського проекту партнерства між школами.

Жовтень-листопад

Сорохан Л.І.

Трепко-Немцева Н.М.

22.

Проведення та участь учнів в олімпіаді з англійської мови.

листопад

23.

Проведення тижня англійської мови в школі.

Осипук Г.С.

24.

Забезпечення участі вчителів у вебінарах, конкурсах і тренінгах, які проводять методисти британських видавництв зокрема «Longman», «Macmillan», «Oxford University Press», «Cambridge University Press», «National Geographic Learning» та «MMPublications»

Протягом року

25.

Проведення фестивалю талантів за участі учнів початкової школи.

Вчителі молодшої школи

26.

Створення Yearbook 2018

27.

Шкільний форум  “ Здобутки Року 2018

Осипчук Г.С

Рішення про оголошення 2016  року роком англійської мови в Україні ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Інформаційний  флеш-моб “ 2016 year OF English ”  підготували учні  9-Б класу ( вчитель Семенко В.В.)

Учениця 5-Б класу  Осипчук Софія  брала  участь  у міському етапі обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».  Блок «Пісня та поезія англійською мовою».

***

Виставка постерівРік англійської  мови в моїй школі”.

***

Логотип розробила Навольська Оксана, учениця 10 класу.

Вчитель: Сорохан Л.І.

“One language sets you in a corridor of  life.

Two languages open every door  along  the way.”

Frank Smith

***

13 квітня був проведений захід, присвячений Дню Драми та Поезії («William Shakespeare»). Дякуємо всім, хто долучився до підготовки та проведення свята!

22 квітня вчитель Захарова Н. Р. провела у перших класах "ABC party" (в рамках Року англійської мови).

Пропонуємо Вашій увазі відео " My school " , яке підготувала творча група в рамках проекту "Партнерство між школами".