19 квітня 2024 року в Чернівецькій гімназії № 7 спільно з фахівцями з надзвичайних ситуацій та пожежним інспектором ЧРУГУДСНС Фіріч Андрієм Васильовичем було проведено навчальну евакуацію з приводу знайдення невідомого предмету в приміщенні будівлі. Метою заходу стало відпрацювання чітких та злагоджених дій учнів, учителів та персоналу гімназії у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Відповідно до плану евакуації, після отримання повідомлення про можливу небезпеку, негайно було оголошено евакуацію. Всі організовано й швидко покинули приміщення гімназії, чітко дотримуючись інструкцій та вказівок. Завдяки злагодженим діям, евакуація відбулася без паніки й без будь-яких травм. Після того, як всі опинилися у безпечному місці, спеціалісти ДСНС провели ретельний огляд закладу на наявність підозрілих предметів. Ця навчальна евакуація продемонструвала важливість чіткої координації дій, спокійної поведінки та знання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях. Учні та персонал гімназії отримали практичний досвід евакуації з будівлі, а також важливі навички реагування на можливу небезпеку. Адміністрація Чернівецької гімназії № 7 висловлює щиру подяку фахівцям ДСНС за їхню професійну допомогу в організації та проведенні навчальної евакуації. Також дякуємо всім учням, педагогам та співробітникам за їхню зразкову поведінку та чітке виконання інструкцій.

Фото матеріали можна подивитись за посиланням

Щоп’ятниці Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Чернівецької ТГ запрошує до весняних інтегрованих Уроків безпеки на території закладів освіти. 12.04.2024 разом з учнями 4-го класу Чернівецької гімназії 7, у рамках Проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі», провели перший Урок безпеки на подвір’ї гімназії.

У рамках Проєкту Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Чернівецької ТГ на базі Чернівецька гімназія 7 відбувся інформаційно- просвітницький захід «Безпечний Інтернет: твоя безпека 

Заняття відбулося завдяки підтримки керівництва закладу освіти: директора гімназії, Олексія Килинича та заступника директора з виховної роботи, Тетяни Чайковської-Лукинів. Ювенальна поліція Чернівецькoї області Управління освіти Чернівецької міської ради Поліція Чернівецької області ГО «Безпечний освітній простір»

 

Сьогодні, 13 грудня 2023р., до нашої гімназії завітали фасилітатори інтерактивної освітньої виставки Mental Trek і провели з учнями 8-х класів цікавий захід, спрямований на розширення знань про психічне здоров'я. Завжди намагаємося робити щось для себе нове!

 

В рамках проєкту "Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі", 30 листопада, відбулась просвітницька акція "16 днів проти насилля". ✍️ Разом з учнями 8-Б та 8-В класів працювали: ✅ старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області Василь Оношка ✅ провідний спеціаліст Чернівецького районного управління ГУ ДСНС у Чернівецькій області, Сергій Бабчук Молоді нагадали про існування проблеми подолання насильства у суспільстві, підвищили рівень обізнаності учнів