Виховна робота за 2019/2020 н.р.

Ось і прийшла осінь. Невгамовна дітвора зібралася на урочисту лінійку з нагоди початку навчального року

 

У рамках місячника безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі" до учнів  початкової школи завітав Чернівецький ляльковий театр з виставою "Правила дорожнього руху"

 
11 вересня 2019 р. у рамках всеукраїнського профілактичного заходу "Урок з поліцейським" патрульні завітали до навчального закладу, де провели для школярів  урок з Правил дорожнього руху та особистої безпеки. Під час бесіди патрульні наголосили школярам на неухильному дотриманні Правил дорожнього руху, правил поведінки у школі та побуті. Закликали бути уважними й обережними, а також побажали всім гарного навчального року та успіхів!!!

Урок присвячений 611-тій річниці рідного міста 

Щорічний благодійний ярмарок "Дари осені"

Уже стало доброю традицією проведення шкільного свята "Осінній ярмарок", до якого долучилися учні школи та батьки. Діти з неабияким ентузіазмом та завзятістю виконували роль продавців та покупців, пригощали всіх запашною випічкою, різними солодощами, смачними стравами та багатими дарунками осені. А різноманітні композиції додавали неперевершеної атмосфери осіннім нотаткам, що витали у повітрі.
Виручені кошти підуть на благодійність.

 

Посвята другокласників у козачата 11.10.2019

 

Участь учнів 9 -11 класів у змаганнях з баскетболу  серед шкільних команд  міста

 

 Тиждень правових знань

З 09 по 13 грудня 2019 року у  Чернівецькій ЗОШ 28 проводився тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Протягом кількох днів учителем історії та права Д.П. Нізохіним, класними керівниками та класоводами були проведені цікаві і змістовні заходи: гра-мандрівка «Правовий букварик» ; виховні бесіди «Права людини», квести.

У шкільній бібліотеці була організована виставка «Правова література».

Педагогами створено пам’ятку для учнів і батьків «Насильство над дитиною як чинник деструктивного впливу на формування її особистості».

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Великоднє диво створене руками учнів

Великоднє яйце виконане у техніці деку паж Нягу Дмитром, учнем 4 - В класу ЗОШ  28 м. Чернівці, вихованцем гуртка "Життя в стилі ЕСО" Міського центру еколого натуралістичної творчості. Участь в обласній акції  "Писанка Challenge"

Учениці ЗОШ 28, вихованки гуртка "Життя в стилі ЕСО" Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради  Воронюк Андріанна та Трайстарь Лілія виготовили писанки з бісеру з українською символікою, які пізніше подарують працівникам поліції за їхню нелегку та дуже важливу працю.

 

Участь в обласній акції  "Писанка Challenge"також приймала учителька обслуговуючої праці Ключка Галина Василівна. До вашої уваги пропонуємо її святкові композиції:

 

Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки опадає,
Годинник життя безупинно іде…
Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає...

 


    Чорнобиль... Це слово відоме по всьому світу. Але асоціюється воно не з цілющим полином українських земель, а з аварією на Чорнобильській АЕС, яка стала трагедією не тільки для України. 
   З метою поглиблення знань про аварію на Чорнобильській АЕС та її наслідки, виховання почуття патріотизму, відповідальності за оточуюче середовище, почуття відповідальності перед наступним поколінням, вшанування пам’яті про людей, які віддали своє життя заради людства, учнівське самоврядування ЗОШ №28 підготували презентації та малюнки 
https://drive.google.com/drive/folders/1cmybbyIgUz2xuj-osy3bcmD5Ph3BKX1Z?usp=sharing

 Адже наш обов’язок – пам’ятати сумну та трагічну сторінку нашої історії.

 

До цього дня у школі проводитиметься учнівський флеш-моб "Танцюй разом з нами", під час якого учні запишуть відео-ролики із своїми танцювальними композиціями. Кращі роботи будуть представлені на сайті школи.

Учениці 6-А класу Чернівецької ЗОШ 28 Кібак Софія, Чуфріна Ірина та Філановська Надія долучилися до акції, присвяченій Міжнародному дню танцю "Танцюй, залишаючись вдома"

https://drive.google.com/open?id=1c-AP8PG3fxDXbRMKg6wy67NEwW7gEUXi

Обласний проект
«Буковинська молодь обирає здоров’я»

Екологічний пензлик: "Цвіт магнолії"Маліца Аліса 10-А

Відеопроект учня 7-Б класу Стреченя Олександра про приготування корисної та смачної їжі можна переглянути за посиланням     https://youtu.be/oowHAYcAdyY

Ми запальні та рухливі! Займайтеся фітнесом разом з ученицями 7-В класу Дашкевич Анастасією та Маковій Єлизаветою https://youtu.be/Mk-I3IwOfOM

 А також пропонуємо правило, яке допоможе вам вберегти своє життя та життя інших людей від Паламара Максима, учня 7-В класу https://youtu.be/eqwHn6nICwg

А ви так зможете? Щоденні тренування юного олімпійця Кривинчука Максима, учня 7-Б класу https://youtu.be/0UD7pqcmmNQ

 Як приготувати смачний дієтичний обід? Звертайтеся до Креховецького Володимира, учня 7-В класу https://youtu.be/VQ3KTVGlt4o

Майстер-клас по приготуванню піци на сковороді учня 7-Б класу Зубова Артема https://youtu.be/k48_xmTxfYc

 Сирні конвертики від Жовноватюк Віталіни, учениці 8-А класу  https://youtu.be/FN7IFHbl84o

 

Дистанційний фестиваль
"З вишиванкою в серці Україну єднай!"

Скіп Валерія 7-Б Презентація "Вишиванка"

 https://drive.google.com/open?id=1nlszGdupUZU0v_lRArpBck8pruADml8F

Захарова Софія 5-А клас

  Сучасне життя спонукає нас до пошуку нових методів і форм у роботі як з дітьми так і з вами, шановні батьки. У нас з вами спільна мета - щоб виховання і навчання дітей мало позитивний результат. Досягти таких успіхів у вихованні і навчанні дітей можна лише у співпраці.

   Традиційно наприкінці травня проводяться підсумкові батьківські збори. Цього року вони будуть проходити  за допомогою визначених класними керівниками та класоводами платформ. Графік проведення батьківських зборів у 1-11 класах додається

https://drive.google.com/open?id=1-3ZRg2nV7i1bcXGhxkWW3zzUd6K0N-V_

 

  

21 травня День Вишиванки

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всім. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

https://youtu.be/DEwfLGpaTSg

Чернівецька ЗОШ 28 під керівництвом вчителя трудового навчання Ключки Г.В. прийняла участь у міському дистанційному фестивалі «З вишиванкою в серці Україну єднай!»

  

 

Вишиванка — генетичний код родини 7-Б класу

https://youtu.be/WfL81hx7Auc

 

4-В клас вітає шкільну родину із Днем Вишиванки

https://youtu.be/aOVghubhNUc

 

Вишиванка тобі до лиця!

Привітання від учнів 6-А класу

https://youtu.be/-OCrFegT1k0

 

Родинні оберіги сім’ї Мазманян

Вишиванка - оберіг мого роду. У справжній українській родині бережуть та цінують вишиванку, яка передається від бабусі до мами, а від мами до доньки.
Відео підготувала учениця 11 класу Мазманян Марина на фестиваль вишиванки "З вишиванкою в серці Україну єднай".
Усі роботи не придбані, а вишиті  власноруч всією родиною
!

 https://www.facebook.com/cvzosh28/videos/971275026609026/  

 

Батькам від їхніх дітей,
 випускників-2020, учнів 9-В класу ЗОШ №28.
Дякуємо, найдорожчі, найрідніші наші, за життя, за турботу, за віру в нас, за все, що ви зробили і продовжуєте робити для нас!
Усміхайтеся ще довго-довго для нас! А ми будемо робити все, щоб ви могли нами пишатися та радіти нашим успіхам і досягненням!
А без батьків чого ми в світі варті?
Без маминої ласки і тепла,
Без батьківської строгості і жарту,
Без нашого родинного житла.
Вони ж нас, як пташок, в гнізді зростили,
Давали дітям раду, як могли,
І в наших душах сонце засвітили,
І крила для польоту нам дали.

https://youtu.be/MAAKr2g4Ljo

 

 

Виховна робота